Расписание воспитательной работы

Час правядзення Назва занятка Клас Адказны педагог

Панядзелак

13.05 – 13.50

Класная гадзіна

1

Бахур Л.П.

13.05 – 13.50

Класная гадзіна

2

Лазюк Л.Д.

14.00 – 14.45

Класная гадзіна

3

Хрысцюк І.А.

14.00 – 14.45

Класная гадзіна

4

Бурчук Ю.С.

13.55 – 14.40

Класная гадзіна

11

Сокал Г.С.

15.00 – 15.45

Класная гадзіна

7

Літвінчук К.А.

14.10 – 14.35

14.45 - 15.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны фітатэрапеўт”

1-5

Бахур Л.П.

16.05 – 17.35

Спартыўная секцыя па бейсболе (ад ДзЮСШ)

7-9

Ганчар А.М.

16.05 – 16.50

17.00 – 17.45

Аб’яднанне па інтарэсах “Беларуская  лялька”

4-6

Бурчук Ю.С.

Аўторак

15.00 – 15.45

Класная гадзіна

5

Кулікова Н.М.

15.00 – 15.45

Класная гадзіна

6

Логвіна С.І.

15.00 – 15.45

Класная гадзіна

8

Бунькевіч А.П.

15.00 – 15.45

Класная гадзіна

9

Церляковіч Н.А.

14.10 – 14.35

14.45 - 15.30

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся гуляючы”

2-4

Кахавец В.К.

16.05 – 16.50

17.00 – 17.45

Аб’яднанне па інтарэсах “Мой край і я” (ад ЦТіКДіМ)

5-8

Бунькевіч А.П.

Серада

15.00 – 15.45

Класная гадзіна

10

Кахавец Н.І.

16.05 – 16.50

17.00 – 17.45

Аб’яднанне па інтарэсах  “Народная спадчына”

4-6

Лазюк Л.Д

16.05 – 16.50

Аб’яднанне па інтарэсах  “Геймдызайнеры” (ад ЦТДіМ)

7-9

Кахавец В.К.

Чацвер

13.05 – 13.50

Гадзіна інфармавання

1

Бахур Л.П.

13.05 – 13.50

Гадзіна інфармавання

2

Лазюк Л.Д.

13.05 – 13.50

Гадзіна інфармавання

3

Хрысцюк І.А.

13.05 – 13.50

Гадзіна інфармавання

4

Бурчук Ю.С.

15.00 – 15.45

Гадзіна інфармавання

5

Кулікова Н.М.

15.00 – 15.45

Гадзіна інфармавання

6

Логвіна С.І.

15.00 – 15.45

Гадзіна інфармавання

7

Літвінчук К.А.

15.00 – 15.45

Гадзіна інфармавання

8

Бунькевіч А.П.

15.00 – 15.45

Гадзіна інфармавання

9

Церляковіч Н.А.

15.00 – 15.45

Гадзіна інфармавання

10

Кахавец Н.І.

15.00 – 15.45

Гадзіна інфармавання

11

Сокал Г.С.

Пятніца

16.05 – 16.50

17.00 – 17.45

Аб’яднанне па інтарэсах “Робататэхніка” (ад ЦТДіМ)

5-6

Кахавец В.К.

16.05 – 17.35

Спартыўная секцыя па бейсболе (ад ДзЮСШ)

7-9

Ганчар А.М.

Субота

09.00 – 10.30

Спартыўная секцыя па бейсболе (ад ДзЮСШ)

7-9

Ганчар А.М.

09.00 – 09.45

09.55 – 10.40

Аб’яднанне па інтарэсах “Робататэхніка” (ад ЦТДіМ)

5-6

Кахавец В.К.

11.00 – 11.45

11.55 – 12.40

Аб’яднанне па інтарэсах “Рукадзельніца”

4-6

Логвіна С.І.

10.50 - 11.35

11.45 - 12.30

12.40 - 13.25

Аб’яднанне па інтарэсах “Геймдызайнеры” (ад ЦТДіМ)

7-9

Кахавец В.К.

13.00 - 13.45

13.55 – 14.40

Аб’яднанне па інтарэсах “Арганік” (ад БАЦІіТТ)

7-9

Кахавец Н.І.

Ещё в этом разделе